Ekolojik ve ekonomik özellikler, bina sistemlerinde gün geçtikçe önem kazanıyor. Modern Bina Yönetim Sistemleri bu gelişmelerin hayat bir parçası konumuna geliyor.

 Bina yönetim projelerinize ait her detayı tek bir çatı altında topluyoruz. Size özel özgün çözümlerden tutun da, büyük ölçekli sistem uygulamalarına kadar her şey, beklentilerinizi boşa çıkarmayacak olan Sauter kalitesinin koruması altındadır. Uzun yıllar sonucu oluşturduğumuz uzmanlığımız ve pratik deneyimlerimiz, yüksek kalite ve yenilikçi Sauter ürün yelpazesi, bizi sislerin ideal Bina Yönetimi ortağınız haline getiriyor. Sauter ürünlerindeki performans ve yenilikçi anlayış, sizlere sunduğumuz konfor ve güvenilir bazında bize avantaj sağlarken, tüm bu kaliteli içeriğe, kayda değer bir fiyat/performans avantajıyla sahip oluyorsunuz.

 Tüm bunların yanı sıra, sizler için çok yönlü bir servis hizmet de sağlıyoruz. Proje yönetimi, montaj denetimi, işletmeye alma, montaj ve anahtar teslim iş, uzaktan denetim, bakımı, tamiri, bina yönetimi veya komple bina yönetimi bazında beklediğiniz her tür hizmet desteğini sizlere sunabiliyoruz.

 Otomasyon alanında kazandığımız bilgi ve deneyimler ile işletmenize kurulması öngörülen veya yenilenecek otomasyon sisteminiz, binanızın altyapı ömrünü artırırken, işletmenize de büyük oranda maddi kazanç, üstün performans ve emniyet sağlayacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Bina Otomasyon Sistemi

Dış Hava Kompanizasyon Sistemi

Üç Yollu Vana

TOP