Pnömatik Kontrol Ekipmanları

   Temiz odalar ve laboratuarlar için en iyi çözüm kalitesi

Temiz odalar ve laboratuarlarda mükemmel havalandırma ve kirlilik konrölü için güvenilir, esnek ve dayanıklı sistemler gereklidir. Sauter'in pnömatk kontrol sistemleri her durumda güven verir, çünkü bu ürünler söz konusu kontrol kalitesi ve mahal basıncının dengede tutulması olduğunda market lideridir.  

 Aşılması zor kombinasyon: Sauter'den yılların tecrübesiyle pnömatik tahrik üniteleri ve vanalar

Hızlı tepki süreleri ve güçlü çekme kuvvetleri gerektiğinde sauter'in pnömatik çözümleri her zaman ilk seçenektir.  10 yılların verdiği pnömatik tecrübesi ve kaliteli çözümleri ile Sauter ürünlerini sürekli geliştirmiştir.

Mahal Kontrolörleri

Sauter pnömatik mahal kontrolörleri, mahal sıcaklığını doğru kontrol etmek için kullanılır. Tercih edilen mahal sıcaklık değeri, set değeri ayar terbitat ile ayarlanır. Bu kontrolörler iklimlendirme sistemlerinde oransal sıcaklık kontrolü yapmak veya akış kontrolörleri ve ünite vanalarını aktive etmek için kullanılır.

Laboratuarlar ve Temiz Mahaller için Çözümler

Çeker ocaklar için Sauter çözümleri laboratuarlarda güvenilir hava konrolü sağlar. Atex sertifikası sayesinde, pompalama riski olan bölgelerde de kullanılabilir.

Centair Konrolörler

Röleler ve Manyetik Vanalar/ Aksesuarlar

Elektropnömatik röleler pnömatik kontrol sistemlerinde kullanılmaktadır.

Aksesuarlar

e/p ve p/e çevirici, pnömatik hat sınırlayıcısı, basınç azaltma ünitesi, pnömatik röleler.

Pnömatik Tahrik Ünitelri ve Vanalar

Sauter pnömatik tahrik üniteleri yüksek itme kuvvetlerine ulaşarak hızlıu kontrol sağlarlar. Çok düşük miktada hava ile damperleri ve vanaları doğru bir şekilde kontrol ederler. Tahrik üntelerinin otomatik birleştirilmesi özelliği montaj süresini minimum indirir.

Ayar Vanalar (pnömatik)

Sauter ayar vanaları her ihtiyaç için esnek kombinasyonlar sunar. Bu geniş ürün yelpazesi DZR pirinç ve gri dökme demir ve dökme çelikten üretilen flanşlı vanalardan oluşur. Bu vanalar kapalı sistemlerde ki açık veya soğuk su veya hava kontrolü için kullanılabilir

Aksesuarlar

Pnömatik pozisyoner, pozisyon alarmı/ hissedici

TOP