İki Konumlu Kontrolörler

   Kanıtlanmış Teknoloji Daha da Geliştirildi

Sauter iki konumlu kontrolörleri, ek enerji kullanmadan sıcaklık, basınç ve nem eğerlerini sınırlamak, düzenlemek ve izlemek için kullanılır. Zor koşullarda bile, güvenlik sağlar.

Fan-coil Oda Termostatları

Sauter fan-coil termostatları, ihtiyaca göre  kontrolü ve optimum enerji kullanımını sağlar. 3 Devirli fanlar ve oransal kontrollü vana motoru içeren sistemler için de konrolörler mevcuttur. Kontrolörler, 2 ve 4 borulu veya elektrikli ısıtıcılı sistemler için uygundur

Genel Amaçlı Termostatlar

Sıcaklık kontrolü izleme ve limitleme: Sauter genel amaçlı termostatları 3 amaç için kullanılır. Extra enerji gerektirmeksizin, kontrol, izleme ve limitleme sağlarlar.

Donma Termostatı

Sauter donma termostatları, ekstra enerji ihtiyacı olmadan havalandırma sistemlerini donmaya karşı korurlar. Özel tasarımları sayesinde, kompakt ve titreşime maruz kalabilecek montajlardan dahi etkilenmezler.

Basınç Anahtarları

Sauter basınç anahtarları sıvı, gaz ve buhar basınçlarını kontrol etmek ve izleek için kullanılır. Gaz veya sıvı sistemler için basınç değişikliklerini algılar ve pompa, vana veya kompresörü açmak için kullanılır.

Nem Ölçer

Mahal, pano tipi ve kanal için nem anahtarları; fanlar, kurutucular ve nemlendiricilerde nem kontrolü ve izlemesi için kullanılır.

TOP