DAMPER MOTORLARI, VANA VE MOTORLARI

 Yüksek derecede esneklik ideal sonuç sağlar

Zeki tasarımları ile Sauter vanaları ve SUT tahrik üniteleri, tüm ihtiyaçları güvenilir ve dayanıklı kontrol elementleriyle karşılar. Vana ve tahrik üntelerinin birbiriyle mükemmel bir uyum içerisinde çalışması kontrol kalitesinin yükseltilmesi için temel oluşturur. Yüksek enerji verimi ile kontrol için son teknoloji.

Ünite Vanaları

 Sauter ünite vanaları sıvı geçişine linear olarak izin vermesi sayesinde doğru konrolü sağlar. Uygun termal vanalarla kullanılarak, radyatör, hava koşullandırma üniteleri va fan-coil'ler kontrol edilebilir.

Ünite Vanaları İçin Tahrik Üniteleri

Sauter ünite vana tahrik üniteleri doğru ve güvenilir kontrol sağlar. Pulsepause(birkaç saniyelik sürelerle darbe gönderme) veya oransal kontrol, doğru kontrolü garant eder.

Ayar Vanaları

Sauter ayar vanaları her ihtiyaç için esnek kombinasyonlar sunar. Bu geniş ürün yelpazesi DZR pirinç ve gri dökme demir, duktil dökme demir ve dökme çelikten üretilen flanşlı vanalardan oluşur. Bu vanalar kapalı sistemlerde ki açık veya soğuk su veya hava kontrolü için kullanılabilir.

Vana Tahrik Üniteleri

Sauter tahrik üniteleri kendilerini vanaya otomatik olarak adapte ederler. Yüksek enerji verimliliği ve düşük gürültü seviyesi sağlarlar. Ayrıca, vanaları da kendileri ayarlarlar. Enerji tasarrufu için elektrik kesintisi yapmak mümkündür. Sauter vana tahrik üniteleri oransal veya iki konumlu kontrol için kullanılabilirler.

Dinamik Ayar Vanaları

Dinamik Sauter Vanaları ile su sistemelerinin otomatik ve hidrolik kalibrasyonu sayesinde yüklere doğru besleme yapılaması,mahalde ki sıcaklık dalgalanmalarının azaltılması ve aynı zamanda verimli ve doğru enerji kullanımı sağlanır. Torka bağlı enerjinin kesilmesi özelliği, enerjinin verimli kullanılmasını sağlar. Bu vanalar iklimlendirme, havalandırma ve ısıtma sistemlerinde akışı kontrol etmek için kullanılır. Bu sistemler; fan-coil ünteleri, soğutma sistemleri,merkezi yerden ısıtma sistemleri, hava sirkülasyon sistemleri ve ünite vanaları için termal ve oransal tahrik ünitelerinin kullanıldığı sistemlerdir.

Küresel Ayar Vanaları

Bu su sızdırmaz Sauter vanalarının gövdesi en yüksek kalite DZR pirinçten yapılmıştır. Bu özelliği çok geniş uygulamalarda ve hata ev uygulamalarında kullanılmasını sağlar. Çinkosuzlaşma direncinin sağladığı üstün fiziksel özellikler, parlatılmış, krom kaplı pirinç küresiyle, bu vanalar mükemmel kontrol ve çok esnek uygulama alanı sağlar. Kapalı sistemlerdeki sıcak, soğuk su veya havanın oransal kontrolü için kullanılır.

Küresel Vana Tahrik Üniteri

Sauter küresel vana aktütörleri, küresel vanaya otomatik olarak adapte olur ve doğru konrol edilmesini sağlar. Torka bağlı olarak kapanırlar. Bu tahrik üniteleri iki veya üç yollu vanalar için kullanılabilir. Ayrıca oransal veya iki konumlu kontrol için uygundur.

Kontrol Vanaları ve Kelebek Vanalar

Sauter kontrol vanaları binalarda ki ısıtma ve soğutma sistemlerini kontrol etmek için kullanılır. Üç yollu olanlar kontrol ve değişim fonksiyonları için uygunken dört yollu olanlar yüksek sıcaklıklarda dönüş devresinde kullanılır. Sauter kelebek vanaları çok yönlüdür. Kontrol veya açma kapama amaçlı kullanılabilir. Çok sıkı kapatma gücü sağladıkları için enerji tüketimini azaltırlar.

Rotary Tahrik Üniteleri

Sauter rotary tahrik üniteleri uç noktalarda enerjini keserek enerji tasarrufu sağlarlar. Damper, kontrol vanaları ve kelebek vanaları gibi ayar ünitelerini kontrol etmek için kullanılır. İki konumlu veya oransal olarak sürülebilirler.

Damper ve Rotary Tahrik Üniteleri

Sauter Rotary ve damper üniteleri zaman ve torka bağı enerjiyi keserek sistemde enerji tasarrufu sağlarlar. Aşırı yük koruması ve uç nokta pozisyon dedektörü enerji tasarrufu için katkı sağlar. Sauter rotary tahrik üniteleri iki konumlu veya oransal kontrol için uygundur. Böylece damperler kelebek vanalar ve çok kanatlı damperler için kullanılabilir.

TOP